اچ جای پا از کامپیوتر، مانیتور و لپ تاپ جدید سری الیت با فناوری های امنیتی پیشرفته رونمایی کرد

اچ پیبا مشت پر به نمایشگاه CES 2019 آمده است. غول دنیای کامپیوترها در کنار معرفی کردن اعضای جدید خانواده ی گیمینگ خود، برای کاربران تجاری و فضا کار نیز محصولات جذاب جدیدی را معرفی کردن کرد. سری کامپیوتر های Elite اچ اثر با تجهیز بوسیله قابلیت های امنیتی، مخصوص کاربران دایره و تجاری است که نگاهداری از مفروضات در راس احتیاج های آن ها بوسیله احصائیه می رود. هر سه گانه محصول جدید اچ پی در این بخش، از نسل سومین فناوری Sure View یکروز می برند؛ بدین ترتیب امکان مشاهده ی نمایشگر از زوایای پهلو مقدور نخواهد بود.

بدوی محصول جدید اچ جای پا درون این بخش، لپ تاپ الیت بوک X360 830 G5 است که اکنون امکان اندرز آن با پردازنده های سلاله هشتم سری موبایل Core i اینتل، حداکثر ۳۲ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابات ذهن ی ذخیره سازی از نوع SSD، داخل دسترس است. نمایشگر ۱۳.۳ اینچی با رزولوشن 1080p و مجهز به فناوری Sure View نیز دیگر مشخصه ی این لپ تاپ به حساب می جوی. کاربران می توانند در فضا های تک رویت و برای حفظ حریم مخصوص خود، فناوری مذکور را با کلید مخصوصی فعال کنند.مقالات مرتبط:نسل جدید اچ اثر Omen 15 معرفی شد؛ صفحه نمایش ۲۴۰ هرتزی و نسل جدید پردازنده گرافیکی انویدیا

در به خشکی امدن Sure View، الیت بوک X360 830 با بایوس مخصوصی همچنین همراه شده است که در صورت دستکاری خواه ابراز مشکل، کاربر بوسیله راحتی می تواند اقدام بوسیله ترمیم آن بطی ء. تیمار چنین اچ معلول این لپ تاپ را به مدخل خاصی برای مقابله با بد افزار، ویروس و رشوه افزارها حاضر کرده و کلید فیزیکی شاتر وب کم لپ تاپ نیز برای تامین امان داخل رخساره هک شدن دستگاه به فقره گرفته شده است. فناوری Windows Hello همچنین درون پیاده شدن سنسور اثرانگشت برای تشخیص کاربر و ادخال به محیط سیستم عامل در دسترس است. سلاله متاخر Elitebook X360 تو بخش اتصالات از دو پورت USB نوع C با کنترلر تاندربولت، دو پورت USB 3.1، جناب اسمارت کارت، پورت HDMI 1.4 و برش سیم کارت نانو بخاطر اتصال بوسیله شبکه ی LTE، بهره می برد. اچ پی لپ تاپ جدید خویشتن را از ماه مارس (اسفند ماه) به میدان ارائه خواهد کرد. هنوز جزئیات قیمتی این علیه اخبار نشده است.

اگر بوسیله دسکتاپ ها علاقه دارید، اچ جای پا بدنه جدیدی به خانواده ی الیت خود افزوده است. آل این وان الیت وان 800 G5 تو به خشکی امدن نمایشگر ۲۴ اینچی با رزولوشن 1080p، از تمام قابلیت های امنیتی برادر کوچک تر خویشتن بهره می برد. اچ پی امکان موعظه این کامپیوتر یکپارچه را با پردازنده های Core اینتل، تا ۶۴ گیگابایت ذهن ی رم و ۵۰۰ گیگابایت حافظه ی ذخیره سازی فراهم کرده است. کاربرانی که به دنبال پردازنده ی گرافیکی توانمند هستند، می توانند در پیاده شدن واحد یکپارچه ی HD 630 اینتل از رادئون RX 560 شرکت AMD نیز بهره ببرند. 

در بخش اتصالات EliteOne 800 G5 همچنین یک پورت DisplayPort 1.2 و HDMI، دو پورت USB 3.1 نسل اول و چهار میزان ی USB 3.1 دودمان دوم، یک درگاه USB نوع C، پورت شبکه و حضرت کارت حافظه ی SD در دسترس کاربران خواهد وجود. اچ جای پا All-in-One متاخر خویشتن را از ماه ژوئن (خرداد ۱۳۹۸) به بازار ارائه خواهد کرد.

آخرین عضو محصولات جدید الیت اچ معلول را مانیتور ۲۳.۴ اینچی مجهز به فناوری SureView این انبازی تشکیل می دهد. الیت دیسپلی E243p به لطف تجهیز به فناوری امنیتی اچ پی، قابلیت حاضر بودن نمایش محتوا به افراد حاضر در محیط دوره مانیتور را دارد. این دستگاه بی قراری چنین به فناوری Display Assistant اچ معلول حاضر شده است که امکان ویژه بخشی از نمایشگر به محتوای خاصی بخاطر سازمان دهی و چندوظیفگی بهتر را در اختیار کاربران صبر می دهد. 

الیت دیسپلی E243p به پنلی با رزولوشن 1080p و مقدار بازسازی تصاویر ۶۰ هرتز با زمان پاسخ دهی ۱۴ میلی وقت حاضر است. ورودی های DisplayPort، HDMI 1.4 و VGA درون پیاده شدن سه گانه پورت USB همچنین بخش اتصالات مانیتور متاخر اچ پی را تشکیل می دهند. الیت دیسپلی E243p  از ماه آینده و با قیمت ۳۸۰ دلار بوسیله راسته عرضه خواهد شد.  

بخاطر مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه بوسیله صفحه اختصاصی CES 2019 مراجعه کنید.بیشتر بخوانید:اچ پی از کوله پشتی واقعیت مجازی جدید خویشتن رونمایی کرداچ پی مدل های جدید لپ تاپ Omen 15 و Omen 17 را با سخت افزاری قدرتمند عرضه می کنداچ پی لپ تاپ گیمینگ قدرتمند Omen X 2s را با دو نمایشگر شناساندن کردلپ تاپ های جدید HP با پردازنده اینتل و نمایشگر پرنور معرفی شدنداچ پی داخل ماه آینده میلادی لپ تاپ هایی با نمایشگر AMOLED معرفی خواهد کرد