تینک ویژن M14 رونمایی شد؛ مانیتور قابل حمل ۱۴ اینچ مجهز بوسیله USB-C لنوو

لنوو تو روند برگزاری نمایشگاه MWC 2019 از عرضه ی مانیتور زیبنده حمل جدیدی طی ماه های آینده خبر عدل. این مانیتور که فراهم به پیشگاه USB-C است، می تواند یکی از بهترین انتخاب های بازار برای افزودن کردن نمایشگر ثانویه به لپ تاپ باشد.

خلال سال های اخیر به دفعات شاهد پرده برداری از مانیتورهای قابل حمل بوده ایم، اما این محصولات غالبا دارای ضخامت و اندازه زیاد بودند و نتوانستند آن طور که باید و شاید، در میدان بدرخشند و قلب مردم را بوسیله مشت بیاورند.

تینک ویژن ام ۱۴ مانیتور جدید لنوو است که ضمن نصیب گیری از درگاه USB-C برای یکدلی به لپ تاپ، دارای طراحی نظم است و برخلاف اکثر مانیتورهای شایان حمل موجود در بازار، وزن و ضخامت آن چنان یدکی ندارد. مانیتور متاخر لنوو مجهز به نمایشگر ۱۴ اینچ IPS با وضوح ۱۹۲۰x۱۰۸۰ پیکسل است و تنها ۵۹۰ گرم وزن دارد. 

Lenovo ThinkVision M14 برخلاف محصولی متشابه ذن اسکرین ایسوس، از باتری مختار بهره نمی گیرد و این یعنی کارمایه آن باید توسط باتری لپ تاپ یا دیگری دستگاهی که بوسیله آن وصل می شود، تأمین شود. لنوو تاکنون به جزئيات مربوط بوسیله نحوه ی مصرف انرژی این مانیتور رمز نکرده است، ولی درهرصورت تامل نمی کنیم که تینک ویژن ام ۱۴ مانیتور کم مصرفی باشد. نویسنده ی وب سایت ورج که توانسته برای لحظاتی با این مانیتور فرمان کند، می گوید که از وزن و ضخامت کم آن شگفت زده شده است.

لنوو برای کاهش ضخامت این ثمر تکاپو زیادی کرده و توانسته این هدف خود را همچنین عملی کند. درضمن چنانچه بخواهید این مانیتور را در در کوله پشتی خود فراغت دهید، می توانید از کاور ویژه ی آن کاربرد کنید تا صدمه ای بوسیله آن ملتفت نشود. در هر طرف از تینک ویژن M14، شاهد درگاه USB-C هستیم و این یعنی به راحتی می توانید این مانیتور را در هر سمت از لپ تاپ خویشتن راحتی دهید و به صبر با آن کار کنید. 

یکی از ناامیدکننده ترین نکات مربوط به ام ۱۴، بوسیله حاشیه ی پایین نمایشگر آن مربوط می شود. کمینه شدن حاشیه ی دوره نمایشگرها یکی از ترندهای روز است و به مرور به انواع محصولات وارد می شود. 

مانیتور لنوو تینک ویژن ام ۱۴ تابستان سال آینده با قیمت ۲۴۹ دلار روانه ی میدان خواهد شد.   

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه بوسیله ورق اختصاصی MWC 2019 رجوع کنید.بیشتر بخوانید:بدوی لپ تاپ 5G جهان معرفی شدلنوو هدست واقعیت افزوده با نام ThinkReality نمایش می کندلنوو PC تاشدنی ThinkPad X1 را به عرضه گذاشتلپ تاپ های ThinkPad لنوو به پردازنده های نسل دوم رایزن پرو مجهز می شوندمعرفی لپتاپ های مجهز بوسیله کارت گرافیک انویدیا GTX 1650 و 1660Ti