شایسته کردن هوشمند متفاوت Nubia Alpha به زودی ارائه می شود

نوبیا آلفا (Nubia Alpha) دستگاهی تحدید به بی همتا است که طولانی قابلیت های گوشی همراه هوشمند را دارد؛ ولی این کود روی مچ بسته خواهد شد. با نوبیا آلفا می توان روند آمادگی جسمانی خود را متعاقب کرد و پخش موسیقی و تبلیغ ها را درست مانند گوشی های هوشمند کنترل کرد. باوجوداین، آنچه این گجت پیدایش Nubia را متفاوت می سازد، امکان برقراری ارتباط و قبض عکس و عمل هر مفید است که از گوشی همراه هوشمند بر می آید. ظاهرا عرضه ی این گوشی هوشمند پوشیدنی، معروف که Nubia تمایل دارد بر این ثمر اطلاق کند، ۸آوریل (برابر با ۱۹فروردین) در ملک چروک و روی تمامی پلتفرم های بازرگانی الکترونیک اصلی برنامه ریزی شده است.

مقاله های مرتبط:ZTE از روزگار هوشمند نوبیا آلفا با نمایشگر انعطاف پذیر رونمایی کردنوبیا آلفا؛ گوشی هوشمندی که بوسیله مچ دست ودیعه می شود

تو رویداد MWC سال گذشته، فرصت کار با ابزار پوشیدنی هوشمند نوبیا آلفا مهیا بود و باوجودآنکه داخل تاسیس آن از برخی ایده های ناب استفاده شده بود، انتظارات بیشتری از رابط کاربری و سطح کارایی آن می رفت. یکی از نگرانی های موجود درباره ی این گجت خلاقانه به ابعاد بزرگ نمایشگر بازمی گردد که فضای زیادی را روی مچ دست اشغال می کند. بااین حال، نمایشگر چهار اینچی OLED در زمانه هوشمند آلفا گزینه ای با ارزش برای کسانی است که می خواهند بیشترین امکانات فناورانه را روی مچ مشت خود به یک جا داشته باشند.

از سایر ویژگی های نوبیا آلفا می توان بوسیله پردازنده ی Snapdragon wear 2100، یک گیگابایت ذهن ی رم، ۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی، باتری ۵۰۰ میلی آمپرساعتی و کانکتور پینی بخاطر شارژ است. همچنین، دوربینی ۵ مگاپیکسلی و لنز f/2.2 در گوشه ی سمت عبث و درکنار نمایشگر مکان خوش کرده و درکنار آن ماژول حسگر همراه با تمام دکمه های فیزیکی قرار پژمرده است. نسخه ی سفارشی اندروید نصب شده روی نوبیا آلفا اندکی حس باستانی بودن را القا می کند.

نسخه ی وای فای نوبیا آلفا فقط با رنگ مشکی ارائه می شود و قیمتش ۴۵۰ یورویی است. البته، قیمت نسخه ی زرین آن با پشتیبانی از سیم کارت (e-SIM) درحدود ۶۵۰ یورو است.بیشتر بخوانید:شیائومی Smart Watch 2 و Health Watch مجهز به حسگر ECG را رونمایی کرداحتمالا اسنپدراگون ۸۶۵ نسخه 5G خواهد داشتاطلاعات پردازنده اسنپدراگون ۷۳۵ در یکی از اسناد کوالکام دید شدپتنت گوگل از معرفی پیکسل واچ در آینده ای نزدیک خبر می دهدساعت هوشمند Move ویتینگز سفارشی فروخته می شود