ایسوس مانیتورهای ROG Strix XG را با فناوری FreeSync 2 HDR معرفی کرد

در نمایشگاه CES 2019 مانیتورهای بسیاری درون معرض نظر جمله قرار دارد؛ ولی بی شک سه گانه گانه ی ایسوس با ویژگی های کم نظیر خود، توجه بسیاری از گیمرها را به خود جلب خواهد کرد. اعضای جدید خانواده ی مانیتورهای گیمینگ Strix XG ارج نوسازی بالایی دارند، از فناوری FreeSync 2 HDR شرکت AMD پشتیبانی می کنند و در ابعاد متنوعی عرضه می شوند.

در بین مانیتورهای متاخر ایسوس، مدل Strix XG438Q  با ابعاد ۴۳اینچی خود، نقش پیشرو را دارد و تایوانی ها آن را «بزرگ ترین و کندرو ترین» مانیتور HDR 4K گیمینگ دنیا می نامند. مانیتور XG428Q گواهی DisplayHDR 600 را دارد و ۹۰درصد از فضای رنگی DCI-P3 را پوشش می دهد، ضمن اینکه دلبستگی مندان بوسیله بازی نیز می توانند نهایت لذت را از نرخ نوسازی ۱۲۰هرتزی آن ببرند؛ نرخی که بخاطر یک نمایشگر 4K بسیار بالا محسوب می شود. علاقه مندان به چندوظیفگی می توانند در یکی از دو حالت شمایل تو تصویر یا شمایل کنار تصویر، محتوا را از دو منبع جداگانه تماشا کنند.

مقیاس بعدی Strix XG49VQ با ابعاد ۴۹اینچی، نسبت تصویر فوق عریض و رزولوشن ۱۰۸۰ × ۳۸۴۰ پیکسل است. این مانیتور با میزان DisplayHDR 400 سازگاری دارد و ۹۰درصد از فضای رنگی DCI-P3 را پوشش می دهد. نرخ نوسازی ۱۴۴هرتزی برای نمایش تصاویر سریع، متجاوز مفت به نظر می رسد و کاربر می تواند با نمایش تمثال از سه ورودی جداگانه، نهایت استعمال را از نسبت تصویر وسیع این مانیتور داشته باشد.

در نهایت بخت به مانیتور Strix XG32VQR می رسد؛ نمایشگری ۳۲اینچی با رزولوشن QHD معادل ۱۴۴۰ × ۲۵۶۰پیکسل که از پنل انحنادار استفاده می نرم. این مانیتور با استاندارد DisplayHDR 400 سازگاری دارد، ۹۴درصد از فضای رنگی DCI-P3 را پوشش می دهد و ارزش نوسازی تصویر تو آن بوسیله ۱۴۴هرتز می رسد.

هر سه گانه مانیتور جدید ایسوس از فناوری FreeSync 2 HDR همدستی AMD روزی می سرما که علاوه کنار هماهنگ نگه داشتن فریم ها بین مانیتور و پردازنده ی گرافیکی برای جلوگیری از پارگی تصویر، قابلیت تکرار ساز بها فریم پایین (LFR) را نیز در بطن خویشتن دارد که نمایش روان انیمیشن ها با نرخ بین ۴۸ تا ۱۴۴هرتز را تضمین می کند، این توان زمانی به فرمان می آید که نرخ فریم حین تلاش برای اجرای بازی های گرافیکی با بالاترین تنظیمات، افت می کند.

هر سه مانیتور متاخر ایسوس تا اواخر ماه ژانویه روانه ی بازار خواهند شد؛ ولی درون حال حاضر در تک قیمت آن ها اطلاعاتی درون مشت تراشیدن. درون پایان از شما دعوت می کنیم برای وقوف از  مشخصات فنی و  نرخ مانیتور بوسیله مقدر شدن محصولات زومیت مراجعه کنید؛ در این بخش انواع مانیتور سامسونگ،  ال جی،  بنکیو،  ایسوس،  اچ پی،  دل و  ایسر بخاطر مصارف گیمینگ و اداری در دسترس خواهد بود.   

بخاطر مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به صفحه اختصاصی CES 2019 رجوع کنید.بیشتر بخوانید:گوشی ROG فون 2 ایسوس از نمایشگر ۱۲۰ هرتزی مصرف خواهد کردایسوس ذن بوک پرو Duo با دو نمایشگر 4K رونمایی شدسری لپ تاپ های ذن بوک با ScreenPad 2.0 به روز شدندرونمایی ایسوس از اولین مانیتور گیمینگ سزاوار سرزنش حمل ۲۴۰ هرتزیایسوس ذن فون ۶ با دوربین چرخان و نمایشگر عاری حاشیه معرفی کردن شد