مک بوک ۱۵ تا ۱۷ اینچی شقه اول ۲۰۲۱ راهی بازار می شود

مینگ-چی کو، تحلیلگر باسابقه ی محصولات اپل، چند ماه پیش در یادداشتی به بیان انتظاراتش از محصولات این مشارکت تو سال ۲۰۱۹ پرداخته حیات. این تحلیلگر مدعی شده حیات که کوپرتینویی ها مشیت دارند در سال جاری میلادی، مک بوک پرو با نمایشگر ۱۶ تا ۱۶.۵ اینچ را به همراه نمایشگر افسون شده ۳۱ اینچ 6K و البته آیپد ۱۰.۲ اینچ روانه ی بازار کنند. بااین حال مینگ-چی کو روز گذشته با انتشار یادداشتی جدید، فدایی از انتظارات خودش را تغییر عدل. 

کو پیش بینی می کند که اپل مک بوک پرو جدید ۱۵ تا ۱۷ اینچ را داخل نصف ی نخست سال ۲۰۲۱ عرضه کند. او نیز مدعی است که آیپد جدید ۱۰ تا ۱۲ اینچ، بین سه ماهه ی چهارم سال ۲۰۲۰ تا سه ماهه ی نخست سال ۲۰۲۱، نمایش خواهد شد. تحلیلگر باسابقه ی اپل درکنار این ها می گوید این شریک شدن در سه گانه ماهه ی دوم خواه سه گانه ماهه ی سوم سال ۲۰۱۹، مانیتور مستقل ۳۱ اینچ 6K خویشتن را عرضه می کند.

یادداشت تحلیلی اخیر کو در ابتدا توسط رسانه هایی چینی بوسیله شهرت های اکونومیک دیلی نیوز و مانی دی جی منتشر شد. به عبارتی حقیقت اصلی خبر بوسیله دو رسانه ی چینی تعبیر پیاده شدن می گردد و به برهان عدم تسلط نویسنده ی واقعی مقاله و همچنین نگارنده ی زومیت به زبان چینی، از برگردان ی ماشینی استفاده شده است و بنابراین امکان دارد فدایی جزئیات از خامه افتاده باشند. تو صورت پاشیدن نسخه ی انگلیسی یادداشت جدید کو، چنانچه لازم باشد مقاله را به روزرسانی خواهیم کرد.

تو یادداشت جدید مینگ-چی کو آمده است که مک بوک پرو ۱۵ تا ۱۷ اینچ اپل از طراحی کاملا جدیدی بهره خواهد گرفت، در این پیغام نیز به حدس عرضه ی مدل ۱۳ اینچ این لپ تاپ با ۳۲ گیگابایت حافظه ی رم رمز شده است. درضمن کو در مورد مانیتور مستقل ۳۱ اینچ گفته است که این ثمر به لطف نصیب مندی از نور پس زمینه ی مانند به مانیتورهای مینی LED، چونی شمایل فوق العاده ای خواهد داشت.

این تحلیلگر نیز مدعی شده است که اپل محصولات دیگری را نیز در سال ۲۰۱۹ نمایش خواهد کرد؛ از جمله سه آیفون جدید با باتری های پرظرفیت برنده و امکان شارژ دیگر دستگاه ها (شارژ به پشت)، آیپاد تاچ جدید، آیپد مینی جدید، ایرپاد جدید و تا اینکه پد شارژ بی سیم ایرپاور. برخی از این محصولات ماه گذشته معرفی شدند، از طرفی اپل به قیافه رسمی تولید ایرپاور را لغو کرده است.

دیدگاه شما کاربران زومیت داخل این بنیان چیست؟ ادعاهای مینگ-چی کو را تا چه معادل دقیق می دانید؟بیشتر بخوانید:iOS 13.1 و iPadOS یک هفته زودتر منتشر می شونداپل و فاکسکان برای تولید در هند یک میلیارد دلار سرمایه گذاری می کنندهواوی میت 30 پرو دربرابر رقباویدئو کالبدشکافی آیفون 11 پرو مکس منتشر شدظرفیت باتری و حافظه رم سری آیفون های 11 درون مستندات TENAA رویت شد