شایسته کردن های هوشمند جدیدی که تو IFA 2019 معرفی شدند

در صنعت ساخت ساعت هوشمند، مداقه و محدودیت های محصول ازجمله عوامل بنیادی به حساب می آیند. درکنار این دو عامل، طراحی را نیز می توان عاملی تأثیرگذار بر روزگار های دیجیتال با کاربرد یومیه دانست. طراحان کوشا در این صنعت داخل رویداد ایفا ۲۰۱۹ گزینه هایی متنوعی معرفی کردن و درون مدل سازی شان تلاش کرده اند بدون فداکردن سبک و انفراد های ظاهری، معیارهای بنیادی سلامتی را نیز بوسیله نوع دوستی در آن ها بگنجانند.

درادامه، بعضی از شیک ترین ساعت های هوشمند قسمت قسمت کردن فسیل (Fossil Group) را معرفی می کنیم که در رویداد اجرا ۲۰۱۹ رونمایی شده اند. این فهرست، محصولاتی از جدیدترین دستگاه پوشیدنی پوما تا دستگاه های سلاله جدید مایکل کورس را شامل می شود.ویژگی های مشترک

این اتحاد مدت ها پیش باید می افتاد. کلکسیون محصولات جدید ساعت های هوشمند همگی به جدیدترین پردازنده ی Wear 3100 کوالکام مجهز هستند که عملکردی بهتر و ابدیت بیشتر باتری را نوید می دهند. هرکدام از آن ها نمایشگر جست قلب، GPS، خراش ی NFC برای Google Pay و گوگل اسیستنت برای دریافت اخبار آب وهوا، قرارهای ملاقات تقویم، یادآورها و مواردی از این قبیل دارند. درکنار این ها، هر روزگار چند اپلیکیشن پیش فرض مانند گوگل فیت، کاردیوگرام، نون لایت (Noonlight) و اسپاتیفای دارد.شایسته کردن هوشمند دیزل آن اکسل (Diesel On Axial Smartwatch)

مقاله ی مرتبط:زمانه هوشمند Move ECG ویتینگز داخل میدان اروپا نمایش شد

شایسته کردن هوشمند دیزل آن اکسل اکتبر و با قیمت ۳۵۰ دلار روانه ی بازار خواهد شد. به رویت می رسد این زمانه بادوام ترین ثمر داخل این مجموعه باشد. بدنه ی سبک ضدزنگ ۴۴ میلی متری آن، ۱۲ میلی متر ضخامت دارد و پرچ هایی درکنار قاب آن قرار گرفته است که قشری زمخت بوسیله آن می بخشد. روی این محصول نمایشگری ۱.۲۸ اینچی با صراحت ۳۲۸ پیکسل در هر اینچ بوسیله همراه واچ فیس های انیمیشنی مختلف به چشم می خورد.

روزگار های هوشمند دیزل آن اکسل داخل رنگ های مختلف، ازجمله نقره ای و خاکستری پیچیده و برنزی تولید خواهند شد و می توانید آن ها را با تسمه ی چرم مشکی خواه جین آبی خواه سبک ضدزنگ خاکستری سِت کنید.

اسپیکر ساعت هوشمند دیزل آن اکسل انجام مکالمات تلفنی را تسهیل می کند. این محصول که در اواخر ماه سیال به بازار عرضه خواهد شد، وضعیت لازم را بخاطر کاربران اندروید و آیفون فراهم کرده است تا با مصرف از گجتی که روی مچ دستشان می بندند، بوسیله طور مستقیم با دیگران تماس تلفنی برقرار کنند.

ساعت های هوشمند دیزل بوسیله برهان برخورداری از خراش 3100 Wear کوالکام، چهار حالت متاخر برای باتری دارند: حالت باتری ترقی یافته (قابلیت چندین روز استفاده با هربار شارژ طولانی و کاربرد از محدودیت های ضروری)، حالت روزمره (قابلیت استفاده از بیشتر ویژگی ها)، حالت سفارشی (قابلیت مدیریت تنظیمات باتری) و حالت فقط زمان (عزب استعداد دردسترس، اعلام زمان است). زمانه هوشمند پوما

پوما در طراحی اولین ساعت هوشمند خود بازی کاران را محور توجه خود فراغت داده است؛ ولی حاصل فقره آن ها از ظاهری تطبیق پذیر برخوردار است که می توان آن را خارج از محیط های ورزشی هم استفاده کرد. هیکل ی ۴۴ میلی متری ساعت هوشمند پوما نیز مشابه زمانه Fossil Sport که در آمازون بوسیله قیمت ۱۷۹ دلار فروخته می شود، یک پایه ی نایلونی و مجلس ی فوقانی آلومینیومی دارد که بوسیله سبک ترشدن این محصول دستیار زیادی می بطی ء. این شایسته کردن به همراه کمربند های سیلیکونی (بخاطر سازگاری با جسم) و تو رنگ های مختلف مشکی و سفید و زرد تولید می شوند.

روی این محصول، نمایشگر AMOLED تو اندازه ی ۱.۱۹ اینچ با وضوح ۳۲۸ پیکسل داخل هر اینچ قرار گرفته است.  همچنین، فضای ذخیره سازی چهار گیگابایتی و حافظه ی رم ۵۱۲ مگابایتی همچنین برای نگه داری محتوا و موسیقی در آن تعبیه شده است. زندگی باتری پوما زیاد از ۲۴ ساعت است و درصورت کاربرد از حالت صرفه جویی، تا دو روز قابل استفاده خواهد حیات. علیه جدید پوما در نوامبر و با ارزش ۲۷۵ دلار روانه ی بازار خواهد شد.شایسته کردن هوشمند امپوریو آرمانی ۳ (Emporio Armani 3)

شایسته کردن هوشمند امپوریو آرمانی ۳ همچنین مانند زمانه هوشمند پوما وزن کمی دارد و از نقشه کشی ورزشی برخوردار است. بدنه ی آلومینیومی آن به رنگ مشکی با سایه هایی نمودار به رنگ های آبی، سبز، نارنجی، نقره ای خواه زرد است و تسمه های مشکی از جنس لاستیک دارد. اگر به تعاقب ساعتی ظریف خیس با معنوی زیباتر هستید، مدل تماما مشکی مات آن نیز با تسمه ی ضدزنگ مورد پیوندی تولید شده است. اسپیکر نصب شده در این روزگار به کاربر این امکان را می دهد ازطریق گوشی های مبتنی بر اندروید یا آیفون تماس تلفنی استوار کنند. ساعت هوشمند امپوریو آرمانی ۳ در اکتبر و با قیمت ۳۵۰ دلار دراختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.مایکل کورس لکسینگتون ۲ (Michael Kors Lexington 2) و بردشاو ۲ (Bradshaw 2)

ساعت هوشمند مایکل کورس لکسینگتون ۲

روزگار های هوشمند لکسینگتون ۲ و بردشاو ۲ با بدنه های سبک ضدزنگ و درون حد ی ۴۴ میلی متری تولید می شوند. لکسینگتون ۲ درون رنگ های طلایی، صورتی زرین (Rose Gold)، نقره ای و معیار های دورنگ تولید می شود. بردشاو ۲ همچنین با سبک ضدزنگ به فام های خاکستری و صورتی زرین و نقره ای به بازار ارائه خواهد شد. با اینکه هر دو مدل در نگاه اول شبیه غصه بوسیله دید می رسند، اندازه ی آن ها با یکدیگر متفاوت است. لکسینگتون ۲۰ میلی متر و بردشاو ۲۲ میلی متر پهنا دارد.

زمانه هوشمند بردشاو ۲

دو محصول متاخر مایکل کورس از اسپیکری بخاطر برقراری تماس تلفنی، باتری ۳۱۰ میلی آمپر ساعتی، چهار حالت جدید بخاطر استفاده ی باتری و حافظه ی ذخیره سازی هشت گیگابایتی به ترانه استفاده از اپلیکیشن ها و موسیقی برخوردار هستند. این حجم دوبرابر ظرفیت ذهن تو دستگاه های پیشین است. لکسینگتون ۲ و بردشاو ۲ در اکتبر و با قیمت ۳۵۰ دلار وارد راسته خواهند شد.مایکل کورس MKGO

ساعت هوشمند MKGO که حزن حالا با بها ۲۹۵ دلار فروخته می شود، ابتدایی شایسته کردن هوشمند با قابلیت دوگانه ی ورزشی سرگرمی مایکل کورس است و البته تابه امروز، سبک ترین آن ها نیز بوسیله حساب می آید. این ساعت هیکل ی آلومینیومی ۴۳ میلی متری به رنگ های قرمز، مشکی و سفید و تسمه ی سیلیکونی ۲۰ میلی متری دارد که با قد کاملا سازگار است.

MKGO به همراه باتری ۳۵۰ میلی آمپربرساعتی  عرضه می شود که با توجه به جنس کاربرد، بیش از ۳۶ شایسته کردن کار می کند؛ البته در صورت مصرف از حالت پس انداز سازی، تا دو روز همچنین برازنده استفاده خواهد حیات. حالت های دیگری بخاطر استعمال ی طولانی خیس از باتری تو این مقیاس از ساعت ها در نظر گرفته نشده و حافظه ی ذخیره سازی آن چهار گیگابایت است.  

بخاطر مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه بوسیله ورق اختصاصی IFA 2019 مراجعه کنید.بیشتر بخوانید:نگاه نزدیک ویدئویی به گوشی های خانواده میت 30 و روزگار هواوی واچ GT 2هواوی واچ GT 2 با نمایشگر قدیم مشهود و عمر باتری دوهفته ای معرفی شدتصاویر جدیدی از هواوی واچ GT 2 پیش از معرفی واضح شدمصاحبه با مدیرعامل باهم اتحاد کردن Razer؛ از پروژه ی آتنا، AMD و ساخت تُستِر تا چرخ زدن در فیسبوکعرضه روزگار های هوشمند هیبریدی Misfit با رنگ های جدید