اپل واچ 5 معرفی شد؛ اندام ی جدید و شیرهدار وسایل قوی تر

مقاله ی مرتبط:قیمت و تاریخ عرضه ی اپل واچ 5 معلوم شدآیپد 10.2 اینچی و ۳۲۹ دلاری اپل رونمایی شد

از ابتدای معرفیاپل واچ، این ساعت هوشمند بوسیله سرعت توانست خود را در قلب کاربران جای دهد و خویشتن را در رتبه ی نخست پرفروش ترین شایسته کردن های مچی دنیا قرار دهد؛ اتفاقی که با حضور بازیگران دیرینه مربوط به طبقه کارگر و زحمتکش در مقابل ساعت سازان سوئیسی، در نظر بسیاری از کارشناسان ناممکن دیده می شد.

سال گذشته کوپرتینونشین ها با بهبود نقشه کشی معنوی و ارتقای قابلیت های سخت افزاری تو اپل واچ ۴ توانستند به توفیق چشمگیری دست پیدا کنند؛ به وضع ای که بسیاری از صاحب نظران، عرضه ی اپل واچ ۴ را بوسیله انقلابی بی صدا تشبیه کردند.

حال یک سال از آن زمان گذشته و اپل در رویدادی که امروز برای معرفی آیفون های جدید برگزار کرد، اپل واچ ۵را معرفی کرد؛ دستگاهی که اگرچه مانند قبیله قبلی تغییرات ظاهری چشمگیری نکرده است، ازحیث شیرهدار افزاری گشایش هایی بوسیله ارمغان آورده است.

نمایشگر هموار روشن، قطب نمای داخلی، امکان برقراری بین المللی ارتباط با مراکز اورژانس داخل بیش از ۱۵۰ کشور بدون حاجت به آیفون تنها قدری از قابلیت های جدید ساعت هوشمند متاخر کوپرتینویی ها را تشکیل می دهد. 

خوشبختانه تغییرات تنها بوسیله تقدیر سخت افزاری تلخیص نمی شود واپل واچ ۵ در رنگ جزیی های جدید و برای اولین بار در بدنه ای تیتانیومی دردسترس دلبستگی مندان قرار می گیرد.

جف ویلیامیز، مدیر مبصر عملیاتی اپل درباره ی دودمان متاخر اپل واچ می گوید:ما شاهد تأثیر معنادار اپل واچ روی مشتریانمان بوده ایم. تعامل یکپارچه بین سخت افزار و نرم ابزار تجربه ی بهبود یافته ای را به همراه می آود تا ساده نم فعالیت کنید، آسان تر با دوستانتان تو وابستگی باشید و راحت نمدار درباره ی اطلاعات حائزاهمیت فاتحه شوید.نمایشگر رتینا همواره فاش

اپل واچ حالا در ایستگاه پنجم از نمایشگر همواره روشن بهره می برد؛ بنابراین در هر وقت کاربران می توانند زمان و اعلانیه های دریافتی را روی ورقه نمایش دستگاه مشاهده کنند. برخلاف نسل های پیشین که درصورت لیس کاربرد از دستگاه، ورق نمایش به صورت طولانی خاموش می شد، اکنون در اپل واچ ۵ شاهد نمایش فداکار مفروضات اولین نظیر زمان و اعلانیه ها خواهیم بود. 

فردی اشاره شده بوسیله لطف به کارگیری درایور ورقه نمایش جدیدی سهل شده است. همکاری حسگر انتظام نور با جزء رقیق ابزار باعث شده تا قابلیت نمایشگر هموار نمایان به اپل واچ سری ۵ راه پیدا درنگ. نکته ی حائز شکوه درباره ی نبوغ اشاره شده اینکه با بهینه سازی های عارض پژمان درون مصرف انرژی، همچنان شاهد شارژدهی ۱۸ ساعته باتری در سراب جدید شایسته کردن هوشمند کوپرتینویی ها هستیم. برای چسبیدگی بوسیله این عمده بدون ساختن تغییرات شاداب افزاری داخل قسمت باتری، تمامی واچ فیس ها و مقدر شدن های نرم افزاری watchOS برای تعامل بهتر با صفحه نمایش، بهینه سازی شده اند. 

دیگر نکته آنکه اپلیکیشن رصدکننده فعالیت های بدنی کاربران نیز بوسیله روزرسانی شده تا داده ها و اطلاعات ورزشی را به عارض آنی روی ورقه عرضه دهد.

با این حال، حکم به همین جا ختم نمی شود؛ زیرا تو اپل واچ ۵ از فناوری جدیدی تحت شهرت LTPO استفاده شده که بسته بوسیله شرایط، بها ترمیم تصویر را از ۱ تا ۶۰ هرتز متغیر می سازد.جهت یابی و مسیریابی

به روزرسانی استعداد های مکانی داخل اپل واچ ۵ وسایل های جدیدی را درون اختیار کاربران فراغت داده تا درطول روز از آن استفاده کنند. قطب نمای داخلی و اپلیکیشن نقشه به روز شده به افراد اجازه می دهد تا اطلاعات بیشتری درباره موقعیتشان و راهی که در پیش اندوهناک اند، کسب کنند. راهنما نمای داخلی اپل واچ ۵ اکنون عرض و طول جغرافیایی، رفعت و شیب را همچنین وزن گیری و ارائه می دهد. 

اهالی کوپرتینو برای عرضه تفاوت های ایجادشده درون این بخش، واچ فیس های خود را نیز به روزرسانی کرده اند تا اطلاعات جدیدی که ازطریق رهبر نما دریافت می شود، بخاطر کاربران نمایان سازد.تماس بین المللی با مراکز اورژانس

بخاطر کنف بیشتر دربرابر صدمات احتمالی، قابلیت ارتباط با مراکز اورژانس اکنون داخل بیش از ۱۵۰ قلمرو پشتیبانی خواهد شد؛ بنابراین برای تماس با اورژانس دیگر نباید درون ملک های گزیده شده ی اپل راحتی داشته باشید؛ زیرا از این پس در هر نقطه ای که باشید، اپل واچ ۵ با اطلاع راه ارتباطی با مراکز اورژانس آن منطقه، مستقیماً شما را بوسیله جمعی پزشکی متصل می نرم. 

توجه داشته باشید که قابلیت اشاره شده درصورت نمره افت از ارتفاع به صورت خودکار با مراکز اورژانس تماس خواهد گرفت ؛ البته برقراری وفاق با مرکز اورژانس منوط به عدم تحرک در دقایق نخستین پس از افت است.بدنه ی تیتانیومی

افزون کنار محدودیت های بالا، کوپرتینویی ها برای نخستین بار اپل واچ را تو بدنه ی تیتانیومی نیز روانه ی راسته خواهند کرد؛ آلیاژی که باوجود استحکام بیشتر، حد کمتری در مقایسه با تنه ی فلزی دارد. چنانچه علاقه مند به تدارک این نسخه هستید، می توانید آن را درون دو رنگ کِرِم و خاکستری فضایی تدارک کنید.

مقاله های مرتبط:آیفون 11 اپل با واژه مدل سازی اولاد قبل، ولی تکامل یافته تر شناساندن شدآیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس شناساندن شدند؛ دوربین سه گانه درون کالبدی آشنا

با این حال، برای طرفداران آلیاژ های دیگر، همچنان اپل واچ ۵ داخل قالب تن آلمینیومی، فلز ضدزنگ و سرامیکی دردسترس قرار دارد. توجه داشته باشید که این بار جثه ی آلمینیومی اپل واچ ۵ به صورت کامل و ۱۰۰درصدی از آلمینیوم سری ۷۰۰۰ بازیافت شده مخلوق شده است.

نسخه ی محور ی اپل واچ ۵ مجهز بوسیله پیشقدم نمای داخلی با ارزش ۳۹۹ دلار و نسخه ی Cellular این گجت با استعداد برقراری تماس با نرخ ۴۹۹ دلار روانه ی بازار خواهد شد. 

داخل ادامه شما را بوسیله تماشای ویدیوی رسمی معرفی اپل واچ سری ۵ و ویدیوی تبلیغاتی اپل با عنوان «Dear Apple» دعوت می کنیم.

چنانچه پخش زنده ی رویداد اپل را از دست دادید، می توانید خلاصه ی کنفرانس را از اینجا تماشا کنید.بیشتر بخوانید:در صورت فراموشی رمز عبور آیفون و آیپد باید چه کرد؟iOS 13.1.1 منتشر شدجعبه گشایی آیفون 11 اپلiFixit اپل واچ سری 5 را کالبدشکافی کردچک میت؛ اکسپلویت جدیدی که جیلبریک دائمی صدها میلیون آیفون را امکان پذیر می کند