نگاه نزدیک ویدئویی به گوشی های قوم میت 30 و روزگار هواوی واچ GT 2

هواوی از مدت ها پیش وعده داده بود که ترانه دارد با برگزاری رویدادی، جدیدترین محصولاتش را بوسیله عرضه بگذارد. کنفرانس عام هواوی سرانجام عصر روز گذشته برگزار شد و این شریک شدن چینی با دست پر در آن آستان پیدا کرد. چینی ها روز گذشته گوشی های خانواده ی میت ۳۰ را محتوی مدل عادی میت ۳۰،  میت ۳۰ پرو و میت ۳۰ RS پورشه دیزاین معرفی کردند. این شریک شدن همچنین یک تلویزیون 4K را با نامویژن TV داخل کنار مدل جدید ساعت هوشمندش یعنی هواوی واچ GT 2 رونمایی کرد.

هواوی به طور متعارف در ماه های پایانی سال میلادی، گوشی های جدید خانواده ی Mate را معرفی می درنگ. امسال نیز این شرکت مشت به کار مشابهی زد و جدیدترین دستاوردهایش داخل حوزه ی گوشی های هوشمند را در قالب سه گانه موبایل جدید تو معرض دید قرار داد.

ابتدایی محصول، میزان معمولی میت ۳۰ است که به نمایشگر OLED با وضوح ۲۳۴۰ تو ۱۰۸۰ پیکسل و نسبت تصویر ۱۹.۵:۹ فراهم شده و در قسمت بالایی نمایشگر آن انشقاق کوچکی بخاطر میزبانی از دوربین سلفی و چند جنس حسگر دیده می شود. میت ۳۰ برای پردازش وظایف مختلفی که به آن محول می شود از پردازنده ی متاخر کرین ۹۹۰ کاربرد می کند.

کرین ۹۹۰ که چند هفته از رونمایی رسمی آن می گذرد، فراهم به یک مودم 5G اختصاصی است که طبق ادعای هواوی، ۱۴ آنتن 5G و بوسیله طور کلی ۲۱ آنتن دارد. رقبای این گوشی بوسیله طور معمول دارای تنها ۶ آنتن 5G هستند. اختلاف بین سرعت اینترنت میت ۳۰ با دیگر گوشی ها، روز گذشته داخل مقایسه ی ویدئویی پخش شده در کنفرانس هواوی معلوم شد. جایی که این شرکت میت ۳۰ پرو و گلکسی نوت ۱۰ پلاس 5G را به صورت یمین در ویدئویی مقایسه کرد و دیدیم که درفش دار هواوی سرعتی تا ۵۰ درصد بیشتر دارد.

گوشی دوم که پرچم دار اصلی هواوی برای هم چشمی با بزرگان بازار به شمار می آید، هواوی میت ۳۰ پرو است که از طراحی قرین میت ۳۰ در پنل پشتی بهره می برد، ولی در پنل جلویی دارای نمایشگری ویژه با نام هورایزن دیسپلی است که در کناره های آن شاهد انحنای ۸۸ درجه ای هستیم. استفاده از چنین نمایشگری باعث شده است هواوی هیچ روش دکمه ی فیزیکی را در کناره های میت ۳۰ پرو راحتی ندهد و بوسیله جای آن بوسیله استعمال از چند نوع ژست لمسی روی بیاورد. از روال این ژست های لمسی غصه می استعداد ولوم لحن را رفعت و پایین کرد و هم به کارهای دیگری نظیر ستاندن عکس و فیلم صیقل. میت ۳۰ پرو همچون برادر کوچک ترش از حسگر اثر انگشت تو ذیل نمایشگر بهره می برد و در پنل پشتی اش از چهار دوربین جداگانه بهره می گیرد. میت ۳۰ پرو همچون میت ۳۰ اسپیکر ندارد و صدای دستگاه از طریق نمایشگر پخش می شود.

هواوی درون تشریفات دیروز به شناساندن این دو گوشی کفایت نکرد و مدل خاص ای از درفش دار جدیدش را با طراحی ویژه به شهرت هواوی میت ۳۰ RS پورشه دیزاین در معرض رویت قرار داد. شریک شدن پورشه به طور متعارف به ساخت خودروهای مدرن و پرسرعت عادت دارد و این قاعده درمورد نسخه ی پورشه ی میت ۳۰ نیز خلوص می کند. مثل مدل های پیشین، معیار پورشه دیزاین میت ۳۰ نیز قرار است با خیساندن چرمِ مشت ساز و لوزی تولید شود. میت ۳۰ RS پورشه دیزاین از باتری قدرتمند ۴٬۵۰۰ میلی آمپرساعتی درون کنار طراحی جذاب بهره مند است و در رنگ های قرمز و مشکی در دسترس قرار خواهد گرفت. 

یکی از محصولات جالب رسم روز گذشته ی هواوی، ساعت هوشمند واچ GT 2 بود. این زمانه به نمایشگر قدیم پیدا با پنل OLED مهیا شده است و بوسیله جای WearOS از سیستم عامل بومی چینی ها با اشتهار LiteOS بهره می گیرد. هواوی واچ GT 2 راحتی است داخل دو مقیاس جداگانه با نمایشگرهای ۱.۳۹ و ۱.۲ اینچ روانه ی میدان شود. براساس اخبار رسمی، نمایشگر ۱.۳۹ اینچ وضوحی قطع ۴۵۴ در ۴۵۴ پیکسل را ارائه می دهد و نمایشگر ۱.۲ اینچ وضوح ۳۹۰ در ۳۹۰ پیکسل دارد. همچنین این ساعت هوشمند جدید برای پردازش وظایف مختلف از تراشه ی کرین A1 پیدایش خود هواوی بهره می گیرد و با یک مرحله شارژ تا دو هفته دوام می آورد. 

دیدگاه شما کاربران زومیت درمورد محصولات جدید هواوی چیست؟ گوشی ها و زمانه جدید این انبازی توانستند انتظارات شما را برآورده کنند؟

قیمت بوسیله روز، مشخصات متخصص و هر اطلاعاتی که برای خرید مناسب و آگاهانه ی گوشی هوشمند نیاز دارید را در بخش محصولات زومیت بیابید. در این بخش، علاوه کنار مشخصات فنی کنجکاو و پاسخ به سوالات شما، امکان مقایسه ی دو یا چند محصول درکنار گالری تصاویر رسمی محصولات دردسترس شما خواهد بود.  شما می توانید بخاطر شناسایی از آخرین  قیمت گوشی سامسونگ،  شیائومی،  هواوی و  آیفون های اپل از حصه محصولات زومیت مصرف کنید. مشاهده مسوده قیمت گوشیبیشتر بخوانید:امکان دسترسی به اپلیکیشن و سرویس های گوگل پلی از طریق LZPlay برای میت 30 پرو دیگر وجود نداردهواوی ادعا می درنگ بیش از یک میلیون دستگاه از سری میت 30 بوسیله فروش رسانده استمیت 40 هواوی احتمالا به تراشه ۵ نانومتری کرین 1000 مجهز خواهد شدهواوی تجهیزات 5G را متجانس با محیط زیست تولید می کندفناوری شارژ بی سیم گوشی های هوشمند فقط جنبه تبلیغاتی ندارد