هواوی واچ GT 2 با نمایشگر همیشه روشن و زندگی باتری دوهفته ای معرفی شد

مقاله های مرتبط:هواوی میت 30 پرو و میت 30 رونمایی شدند؛ هیولاهای چند چشم با باطراوت افزار قدرتمندهواوی میت 30 RS پورشه دیزاین معرفی شد

بی آرامی زمان با شناساندن گوشی های میت ۳۰ و میت ۳۰ پرو، هواوی اولاد متاخر ساعت هوشمند خود با نام  GT 2 را نیز معرفی کرد. هواوی واچ GT 2 که به جای ویر او اس (WearOS) گوگل از سیستم عامل بومی هواوی با نام لایت او اس (Lite OS) مصرف می کند، درون دو اندازه ی ۱.۳۹ اینچی (۴۶ میلی متری) و ۱.۲ اینچی (۴۲ میلی متری) و با نمایشگر OLED هموار روشن عرضه خواهد شد. 

مقیاس ۱.۳۹ اینچی رزولوشنی موافق با ۴۵۴ در ۴۵۴ پیکسل دارد و مدل ۱.۲ اینچی رزولوشنی برابر با ۳۹۰ در ۳۹۰ پیکسل. ساعت هوشمند متاخر چینی ها که بوسیله چیپ کرین A1 ساخت هواوی مهیا شده، بنا به ادعای این مشارکت عمر باتری اش با دو هفته است.

Sleek, pure, elegant, styles.

We’re bringing you more choice with the #HUAWEIWATCHGT2 so you can change it up daily.

It’s time to #ExploreMore pic.twitter.com/v3rsXifJ42— Huawei Mobile (@HuaweiMobile) September 19, 2019

مقاله های مرتبط:هواوی تلویزیون هوشمند Vision را رونمایی کردهواوی میت 30 و میت 30 پرو در مقابل نسل قبل؛ چه چیزی تحول کرده است؟

هر دو زمانه به بلوتوث ۵.۱ و GPS و حسگرهای اپتیکال سنجش نبض قلب مجهز هستند و با توجه به کسب گواهی 5ATM، می استعداد بوسیله مدت ۱۰ دقیقه تو عمق ۵۰ متری مافوق آب از آن ها استفاده کرد.  از دیگر ویژگی های ساعت هوشمند جدید هواوی می توان به استفاده از میکروفون و اسپیکر روی ساعت برای پاسخ دادن به وابستگی های صوتی تا بور ی ۱۵۰ متری از گوشی و یک روز پخش مداوم موسیقی و ذخیره ی ۵۰۰ آهنگ روی حافظه ی دوگیگابایتی شایسته کردن اشاره کرد.

باید داخل رویت داشت طبق اطلاع دادن هواوی، عمر باتری ۱۴ روزه، عزب تو شرایط مصرف ی متداول و «معمولی» دست یافتنی است. استفاده ی مداوم از GPS عمر باتری زمانه را بوسیله ۳۰ ساعت و پخش موسیقی را به ۲۴ شایسته کردن می رساند. همچنین، مکالمه با استفاده از بلوتوث نیز مصرف باتری را به میزان درخورتوجهی اضافه می دهد و تنها به ۱۰ ساعت می رساند.

ضخامت روزگار هواوی واچ GT 2 برابر با ۹.۴ میلی متر و وزنش ۲۹ گرم است. اگرچه هواوی واچ GT 2 به صورت رسمی درون کنفرانس امروز هواوی معرفی شد، تصاویر و مشخصات آن از مدت ها قبل مشخص بود و حتی وب سایت Android Authority تو مقاله ای این ساعت را بررسی کرده حیات که درادامه، ویدئو نگاه نزدیک آن را می توانید سیاحت کنید.

هواوی واچ GT 2 از اکتبر (مهربانی) با قیمت ۲۴۹ یورو بخاطر مقیاس ۴۶ میلی متری و ۲۲۹ یورو برای استاندارد ۴۲ میلی متری دردسترس خواهد بود. ناگفته نماند هنوز روشن نیست روزگار هوشمند هواوی در تاریخ اخبار شده در چه بازارها و مناطقی عرضه خواهد شد.بیشتر بخوانید:ARM بوسیله همکاری خود با هواوی ادامه می دهدنوا 6 5G هواوی با دو روزنه خصوصی دوربین سلفی معرفی می شودهواوی پیش دماغ می کند امسال ۲۷۰ میلیون گوشی هوشمند بفروشدهواوی از عرضه گوشی میت Xs تو سال ۲۰۲۰ خبر دادهواوی سد ۴ با نمایشگر لمسی زندگی باتری ۷ روز، معرفی کردن شد