دوده دوم هواوی واچ GT چه جایگاهی دربرابر رقبا دارد؟

هواوی سال گذشته با معرفی شایسته کردن هوشمند هواوی واچ GT با عمر باتری ۱۴ روز ه، دید بسیاری از کارشناسان و کاربران را به خود احضار کرد. زندگی باتری ممتاز درکنار ظاهری جذاب و استعداد های درخورتوجه ورزشی و زیاده چرب یا شیرین مقرون به نفع باعث شد هواوی واچ GT آمار سودا متجاوز از سه گانه میلیون وسیله را تجربه بطی ء. 

مقاله ی مرتبط:هواوی واچ GT 2 معرفی شد

ساعاتی پیش غول چینی دنیای فناوری اولاد جدید هواوی واچ جی تی را با پردازنده ی توانمند تر و توان های بیشتر داخل ردیابی ورزشی، امکان مکالمه ی صوتی و عمر باتری بیشتر درون دو نسخه ی ۴۶ و ۴۲ میلی متری معرفی کرد. نسخه ی ۴۶ میلی متری که خصوصی آقایان تولید شده، از زبان طراحی اسپرت بهره می برد؛ تو حالی که نسخه ی ۴۲ میلی متری مدل سازی لوکس لطافت دارد. هواوی واچ GT 2 بوسیله همان سیستم عامل لایت او اس (Lite OS) مجهز است و عمر باتری ۱۴ روز در استعمال ی عادی را به ارمغان می آورد. با حیات گشایش های خیلی هواوی واچ GT 2، این زمانه هوشمند رقبای توانمندی درمقابل خود می بیند.

ناگفته نماند اپل واچ نسل پنجم همچنین بوسیله تازگی معرفی شده است و در روزهای آتی به بازار عرضه خواهد شد. این زمانه هوشمند با بدنه ای جدید، از صفحه نمایش همیشه مشهود نیز بهره می برد تا برای مشاهده ی ساعت به نمودار کردن ورق نمایش نیازی نباشد. قطب نمای داخلی و اپلیکیشن اطلس نیز تو اپل واچ ۵ امکان مسیریابی نکته سنج را فراهم می کنند. پردازنده ی توانمند و امکان انجام تماس صوتی درکنار نبوغ های عریض ی پایش سلامت و حرکات ورزشی، اپل واچ ۵ را به یکی از توانمند ترین ساعت های هوشمند جهان تبدیل می کند. البته در این بین، نباید از عمر باتری یک روزه ی آن چشم پوشی کرد؛ جایی که مدت ها است پاشنه ی آشیل اپل واچ محسوب می شود.

سامسونگ، یکی از نام های آشنای گجت های پوشیدنی، چندی پیش سراب دوم گلکسی واچ اکتیو را معرفی کردن کرد که از اصطلاح نقشه کشی کلاسیک و لوکسی بهره می برد. این ساعت که به سیستم عامل Tizen مجهز شده، اقتدار بررسی و ثبت نوارقلب را نیز دارد تا درکنار اپل واچ، خویشتن را به عنوان یکی از بهترین گزینه های موجود در پایش صلح و صفا کاربران معرفی کند. نمایشگر Super AMOLED و پردازنده ی توانمند Exynos 9110 و تجهیز به سیم کارت الکترونیکی، از دیگر قابلیت های ساعت هوشمند سامسونگ به احصائیه می جوی.

امیزفیت از دیگر شهرت های سرشناس صنعت گجت های پوشیدنی است که داخل مالکیت شیائومی استراحت دارد. این همکاری چندی پیش ساعت هوشمند امیزفیت GTR را رونمایی کرد که با عمر باتری ۲۴ روز، خود را به نشانی توانمند ترین میزان ی امکان پذیر در این جزء شناساندن می کند. امیزفیت GTR نیز تو دو نسخه با ابعاد ۴۷ و ۴۲ میلی متری نمایش می شود که با استعداد تشخیص و بررسی ۱۲ ورزش و ایستادگی دربرابر نفوذ آب تا عمق ۵۰ متر، گزینه ی جذابی بخاطر ورزش کاران نیز بوسیله احصائیه می رود.

از دیدگاه شما بهترین ساعت هوشمند فعلی بازار چیست؟ آیا هواوی واچ GT 2 موفق می شود سهم خود را در راسته افزایش دهد؟بیشتر بخوانید:رندرهای منتسب به تبلت هواوی میت پد پرو فاش شدند۱۰۰ هزاره دستگاه گوشی هوشمند خانواده هواوی میت 30 5G داخل یک دقیقه فروخته شدطراحی و اثر جزیی های هواوی بند 4 پرو داخل تصویر جدیدی دیده شدهواوی در سه ماهه سوم سال جاری میلادی، ۴۲ درصد از بازار چین را ازآنِ خود کردهواوی چگونه می تواند خدمات و سرویس های گوگل پلی را برای گوشی های جدید خود ارائه دهد؟