مانیتور ۲۷ اینچ HDR بنکیو SW270C معرفی کردن شد

بنکیوچند روز پیش به قیافه رسمی از SW270C به نشانی جدیدترین مانیتور از سری مانیتورهای PhotoVue Photographer Photo Editing خود پرده برداری کرد. مانیتور جدید بنکیو نمایشگری ۲۷ اینچ با پنل IPS دارد و نسبت تمثال ۱۶:۹ را ارائه می دهد. گفتنی است این نمایشگر می تواند محتوای بصری را با روشنی ۲۵۶۰x۱۴۴۰ پیکسل و مقدار نوسازی ۶۰ هرتز به نمایش بگذارد.

افزون به خشکی امدن این ها، SW270C از امکان کالیبره کردن فام ها به عارض شیرهدار افزاری و همچنین فناوری متاخر «یک نواختی رنگی» اختصاصی بنکیو پشتیبانی می کند؛ فناوری موردبحث تو کنار فناوری AQColor دست به دست بی آرامی می دهند تا دقت نمایش رنگ ها تو تک مورد نواحی مانیتور حفظ شود. 

بنکیو مدعی است که مانیتور SW270C از ۹۰ درصد گستره ی رنگی ادوبی RGB در بر ۱۰۰ درصد گستره ی رنگی sRGB و Rec. 709 و ۹۶ درصد گستره ی رنگی DCI-P3 و Display P3 پشتیبانی می درنگ. در ضمن مانیتور جدید بنکیو قادر به نمایش ی کیفیت رنگی مطلوب با Delta E≤2 در گستره های رنگی ادوبی RGB و sRGB است. بنکیو به طی رونمایی این محصول اعلام کرد که «این مانیتور به لطف LUT از جنس ۱۶ بیتی به منظور بهبود دقت ترکیب رنگی RGB، می تواند رنگ ها را به شکل بی نقصی به نمایش بگذارد و حقیقی ترین نما را از تصاویر به شما نشان دهد».

مانیتور بنکیو SW270C از میزان HDR10 پشتیبانی می کند و نسبت کنتراست استاتیک ۱۰۰۰:۱ را ارائه می دهد. این مانیتور همچنین روشنایی ۳۰۰ نیتی دارد. بنکیو مانیتور جدیدش را به همراه گجتی به نام هات کی پاک (Hotkey Puck) بوسیله سودا می رساند؛ هات کی پاک امکان اعمال تغییراتی تند در حالت های متنوع رنگی را فراهم می کند و مصرف های کثرت دیگری اندوه دارد.

بنکیو SW270C در کنار موارد یادشده از تنوع انعام در زمینه ی درگاه های ارتباطی نیز بهره می برد. این مانیتور دو آستان HDMI 2.0، یک حضرت DisplayPort 1.4، دو درگاه USB 3.1، یک درگاه USB-C به همراه یک اسلات کارت SD دارد؛ این اسلات از کارت های SD ،SDHC ،SDXC و MMC پشتیبانی می درنگ. بنکیو نیز یک محافظ اختصاص را برای طرفین نمایشگر این مانیتور به همراه آن نمایش می کند تا با استفاده از آن، نمونه تابش پرتو از منابع نوری فضا بوسیله نمایشگر کاهش یابد. این مانیتور از یک محور ی جذاب هم بهره می برد.

بنکیو SW270C هم اکنون با قیمت ۷۹۹ دلار قابل تهیه است. شما کاربران زومیت می توانید با رجوع به دیتابیس محصولات، از جدیدترین قیمت مانیتور مطلع شوید. بیشتر بخوانید:مانیتور EX2780Q بنکیو معرفی شدمانیتور گیمینگ آئورس FI27Q-P با پنل ۱۶۵ هرتزی معرفی شداچ پی از دو مانیتور جدید با نمایشگر منحنی رونمایی کردلنوو سه گانه مانیتور جدید Q24i ،Q27q و ThinkVision S28u را داخل اجرا ۲۰۱۹ معرفی کردAOC مانیتور منحنی ۲۷ اینچی CQ27G1 را با قیمت کمتر از ۳۰۰ دلار شناساندن کرد