سامسونگ با سه مانیتور به گیمزکام ۲۰۱۹ آمد

سامسونگسه گانه مانیتورهای گیمینگ خویشتن را به گیمزکام۲۰۱۹ آورده است. پیش از این با دو قامت این سری آشنایی جلوه گر کرده بودیم؛ مدل فوق عریض CRG9 درون نمایشگاه CESسال ۲۰۱۹ معرفی شده بود و مانیتور سریع CRG5 نیز تو رویداد E3 امسال رونمایی شده بود، اما سامسونگ امروز بخاطر مقدماتی بار از مانیتور جدید Space Gaming رونمایی کرد که به گفته ی این شرکت برای بازپس گیری فضای گیمینگ کاربران طراحی شده است.

مانیتور Space Gaming از صفحه ای ۳۲ اینچی با رزولوشن 1440p و نرخ ابتکاری سازی ۱۴۴ هرتز برخوردار است و از فناوری فری سینکAMD پشتیبانی می یواش. این روزها با کاهش قیمت مانیتورهای ۱۴۴ هرتزی، این طور مشخصاتی برای مانیتورها عادی شده است، اما مدل Space Gaming دارای قابلیتی است که آن را از رقبایش متمایز می یواش و آن نصیب مندی از مدل سازی ویژه ای است که باعث صرفه جویی در فضا می شود و امکان انتصاب دستگاه را روی دیوار ممکن می نرم. بوسیله لطف این طراحی، امکان جابه جایی عمودی مانیتور روی خرابه نیز در عارض لزوم وجود دارد.

یکی دیگر از ویژگی هایی که سامسونگ برای این مانیتور تو نظر گرفته است، نصیب مندی آن از کابل های Y لباس قابل مخفی سازی برق و HDMI است که مدیریت کابل ها را قدری آسان نم می کند. این مانیتور از گیره ی یکپارچه ای برخوردار است که امکان نصب آن روی هر میزی را با کمتر ترین مشقتی امکان پذیر می کند. سامسونگ حاشیه های صفحه ی این مانیتور را از سه گانه طرف بوسیله حداقل رسانده است که باعث می شود با وجود فراهم بودن Space Gaming به صفحه نمایشی بزرگ، کمترین فضای مقدور اشغال شود.

لازم به ذکر است که این اولین مانیتور سامسونگ بخاطر نفع جویی در فضای اشغال شده نیست و پیش از این از مانیتوری با استعداد مشابه رونمایی شده وجود.

به گفته ی سامسونگ، مانیتور Space Gaming در سه ماهه ی چهارم ۲۰۱۹ روانه ی بازارهای جهانی خواهد شد؛ قیمت یا اطلاعات بیشتری از آن در دسترس محو.

مانیتورهای CRG9 و CRG5

درون ادامه مروری پهلو مشخصات دو مانیتور غول تن CRG9 و CRG5 سامسونگ خواهیم داشت که فقط چند ماه از رونمایی از آن ها می گذرد. سامسونگ برای اولین بار در اسفند ماه و در رویداد CES سال ۲۰۱۹ از مانیتور CRG9 رونمایی کرد. این مانیتور دارای صفحه نمایشی ۴۹ اینچی با نمونه ۳۲:۹ بوده و از رزولوشن QHD دوگانه خواه ۵۱۲۰ داخل ۱۴۴۰ به همراه قیمت ابتکاری سازی ۱۲۰ هرتزی بهره مند است. از آنجایی که CRG9 از فناوری فری سینک ۲ شرکت AMD پشتیبانی می کند، می تواند محتوای HDR10 را نمایش دهد. سامسونگ تو آن زمان بها این وسیله را اطلاع دادن نکرد، اما اکنون می نبوغ آن را در بازارهای جهانی با مقدار ۱۴۰۰ دلار و تقلیل ۱۰۰ دلاری محدود خریداری کرد.

پس از CRG9، غول فناوری اکراه ای درون خرداد ماه به سراغ رونمایی از CRG5 در رویداد E3 سال ۲۰۱۹ رفت. CRG5 مقدماتی مانیتور ۲۴۰ هرتزی سامسونگ است که از صفحه نمایش ۲۷ اینچی با رزولوشن 1080p و مدل انحنای 1500R بهره می سرما. برخلاف سایر مانیتورهایی که سامسونگ بوسیله نمایشگاه گیمزکام آورده است، CRG5 به جای فناوری فری سینک AMD، از جی-سینک انویدیا پشتیبانی می درنگ. این مانیتور با مقدار ۴۰۰ دلار داخل بازارهای جهانی شایان تمهید است و می توان آن را ارزان نرخ ترین معیار در میان این سه گانه مانیتور بوسیله حساب آورد.بیشتر بخوانید:صندوق گشایی گلکسی واچ اکتیو 2 سامسونگقرارداد ۱۱ میلیارد دلاری بی ام و با سامسونگ و CATLگلکسی S11 5G با تراشه اکسینوس 990 و ۱۲ گیگابایت رم شناساندن می شودرندر متاخر گلکسی اس 11 خبر از ماژول دوربین مستطیلی شکل می دهدW20 5G، نسخه بهبودیافته گلکسی فولد سامسونگ، معرفی شد